قوانین و شرایط ثبت، پردازش و ارسال سفارشات

کاربر گرامی با تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی حوریا کالا توجه داشته باشید که قوانین فروشگاه اینترنتی به منظور حفظ حقوق مشتری و فروشنده وضع شده اند و رعایت آن برای هر دو طرف الزامی است. عضویت و خرید از سایت به منزله ی قبول شرایط خرید و عضویت در فروشگاه اینترنتی حوریا کالا است. فروشگاه اینترنتی حوریا کالا متعهد به رعایت تمامی اصول و رویه های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

ساعات کاری

روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای روزهایی که تعطیل رسمی و عمومی هستند، روز کاری محسوب می شوند. همچنین کارشناسان و مشاوران فروش حوریا کالا همه روزه از ساعت 9 تا 20 آماده پاسخگویی به سوالات درباره سفارش و اطلاع از زمان و نحوه تحویل کالای خریداری شده هستند پردازش سفارش در روزهای کاری انجام می شود و سفارش ثبت شده در تعطیلات رسمی و عمومی، اولین روز کاری پس از پایان تعطیلی پردازش می شود. امکان سفارش گذاری برای مشتریان گرامی هر روز هفته حتی روزهای تعطیل رسمی و عمومی و در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد.

قوانین ثبت سفارشات:

 • سفارش ثبت شده در فروشگاه اینترنتی حوریا کالا با ارسال کد سفارش از طریق پیامک به مشتری در نوبت پردازش قرار می گیرد. در صورت اتمام موجودی کالا در انبار حوریا کالا پیش از پرداخت هزینه و قطعی شدن سفارش، حق کنسل کردن آن سفارش برای فروشگاه اینترنتی حوریا کالا محفوظ است.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و محاسبه ارزش ریالی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی حوریا کالا، حق بلا اثر نمودن سفارش یا خرید انجام شده توسط مشتری، برای حوریا کالا محفوظ است.
 • درج اطلاعات صحیح و کامل در فرم سفارش آنلاین برعهده مشتری می باشد و درج اطلاعات توسط مشتری به منزله ی مورد تایید بودن صحت آن است بنابراین در صورتی که اطلاعات ناقص یا نادرست باشد، سفارش مشتری برای حوریا کالا قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. درج نشانی کامل و کدپستی صحیح جهت تحویل سریع کالا و شماره تماس ثابت و همراه جهت ثبت سفارش توسط مشتری الزامی است و در صورتی که اطلاعات ذکر شده صحیح و کامل درج نشده باشند، فروشگاه اینترنتی حوریا کالا می تواند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش، از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری را درخواست نماید.
 • مشخصات کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌ اینترنتی حوریا کالا مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با وارد نمودن کد ملی صحیح و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند. لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌ های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.
 • از آنجا که حوریا کالا یک فروشگاه اینترنتی خرده‌ فروشی است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط کارشناسان فروش حوریا کالا بررسی و در صورت تایید، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه حساب، پیش از ارسال کالا الزامی است.
 • افزودن کالا به سبد خرید به هیچ عنوان به منزله قطعی بودن سفارش نیست و فروشگاه اینترنتی حوریا کالا هیچ مسئولیتی در خصوص تأمین و تحویل این کالاها نخواهد داشت. سفارش ثبت شده حداکثر تا 24 ساعت دارای اعتبار می باشد و حتما در مدت زمان تعیین شده بایستی سفارش توسط مشتری قطعی و وجه سفارش پرداخت شود. جهت پردازش مجدد سفارش ثبت شده بعد از گذشت ۲۴ ساعت، مشتری می بایست با کارشناسان فروش حوریا کالا با شماره 09192275203 تماس بگیرید.

شرایط مرجوعی و لغو سفارش:

 • مشتریان گرامی می توانند چنانچه پس از تحویل کالا و قبل از نصب محصول از خرید خود منصرف شده اند پس از هماهنگی با کارشناسان فروش حوریا کالا نسبت به مرجوع کردن سفارش خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است به درخواست های مرجوعی که پس از نصب محصول ثبت شده باشد ترتیب اثر داده نمی شود.
 • چنانچه به هر دلیل سفارش مشتری که پرداخت و قطعی شده است لغو شود، وجه پرداختی حداکثر در مدت 48 ساعت کاری به حساب بانکی به نام مشتری (شخصی که در سفارش آنلاین ثبت شده است) واریز خواهد شد.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت بین اطلاعات درج شده بر روی محصولات سایت با کالای تحویل داده شده، مشتری حق مرجوع کردن سفارش خود را خواهد داشت.
 • کالاهای شرکتی در فروشگاه اینترنتی حوریا کالا به صورت پلمپ به فروش می رسند و مسئولیت هرگونه خرابی و نقص در کالا برعهده واحد خدمات پس از فروش شرکت صاحب برند می باشد و فروشگاه اینترنتی حوریا کالا در این زمینه مسئولیتی به عهده ندارد.

شرایط پرداخت در محل:

 • مشتریان گرامی ساکن شهر قزوین، با انتخاب گزینه پرداخت در محل نیازی به پرداخت بیعانه برای ثبت سفارش خود ندارند و می توانند کل مبلغ سفارش را درب منزل پرداخت کنند.

زمان تحویل سفارشات و نحوه پرداخت وجه:

 • مدت زمان تحویل کالای خریداری شده توسط مشتری، 1 الی 72 ساعت کاری بعد از پرداخت هزینه و قطعی شدن سفارش می باشد. این مدت زمان با توجه به محل تحویل کالا (قزوین و حومه یا سایر استان ها) متغیر می باشد. همچنین مدت زمان تحویل کالاهایی که به صورت اقساطی خریداری شده اند طی مدت 7 الی 90 روز کاری هستند.
 • مشتریان گرامی هنگام ثبت سفارش کالا می توانند از میان دو گزینه پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل یک گزینه را انتخاب کنند. خریداران محترمی که ساکن استان قزوین می باشند برای تمامی سفارش ها می توانند از روش پرداخت در محل استفاده نمایند و ساکنین سایر استان ها طبق شرایط مندرج در صفحه پرداخت در محل می توانند با توجه به شرایط ذکر شده، گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنند. سفارش های پرداخت آنلاین تا دو روز کاری و سفارش های پرداخت در محل تا سه روز کاری تحویل داده می شوند.

شرایط ارسال کالاها:

 • در حوریا کالا ارسال سفارشات استان های قزوین توسط واحد حمل و نقل حوریا کالا انجام می شود. همچنین سفارشات سایر استان های کشور توسط یکی از سه روش: ارسال توسط پست جمهوری اسلامی، تیپاکس و باربری (ویژه سفارشات شهرستان ها) انجام می گیرد.
 • مبالغی که بابت هزینه حمل و نقل کالا به شهرستان ها هنگام ثبت سفارش از مشتری دریافت می گردد، بابت هزینه حمل کالا تا باربری شهر مقصد می باشد. هزینه تخلیه بار در باربری مقصد و هزینه حمل و نقل کالا از باربری تا درب منزل مشتری، بر عهده مشتری می باشد.
 • اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس
  اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس
 • ۷ روز ﻫﻔﺘﻪ، ۲۴ ﺳﺎﻋﺘﻪ
  ۷ روز ﻫﻔﺘﻪ، ۲۴ ﺳﺎﻋﺘﻪ
 • هفت روز ضمانت بازگشت کالا
  هفت روز ضمانت بازگشت کالا
 • ﺿﻤﺎﻧﺖ اﺻﻞ ﺑﻮدن ﮐﺎﻟﺎ
  ﺿﻤﺎﻧﺖ اﺻﻞ ﺑﻮدن ﮐﺎﻟﺎ